fbpx

Seznamte se s našimi kolegyněmi, kolegy i externími spolupracovníky.

Interní odborníci

 

Mgr. Monika Zálešáková, DiS.

odborné služby pro rodiny

Veronika Doležalová

vedoucí programů pro rodiny, manžele a páry, lektorka KERO
Práce s rodinami je pro Veroniku splněným snem. Věnovala se jí v Centru pro rodinu v Brně a nyní nabyté zkušenosti zúročuje v Hodoníně. Setkáte se s ní také při edukacích párů, které se rozcházejí.

Lenka Tlachová

vedoucí sociálních služeb a mediátorka
Lenka se mediaci věnuje od roku 2003. Působila v Probační a mediační službě v Břeclavi. Setkáte se s ní při párové mediaci, kterou vám poskytne sama, případně s kolegou Janem, se kterým jsou sehraná dvojka.

Externí odborníci

 

Jan Adamus

mediátor
Jan je vystudovaný speciální pedagog. Dlouhodobě pracuje v probační a mediační službě. Jeho pracovní zkušenost zahrnuje také práci pedagoga a poradenství lidem v obtížných životních situacích. Setkáte se s ním při mediaci, kterou vám poskytne sám, případně s kolegyní Lenkou.

Jiří Barbořák

psychoterapeut
Jiří pracoval jako vychovatel a probační úředník. Nyní pracuje v nízkoprahovém centru a jeho cílovou skupinou jsou dospívající děti. Je nadšený včelař, myslivec a skaut. Ve volném čase působí jako dobrovolník. Setkáte se s ním při individuální terapii.

Milena Mikulková

lektorka
Milena je vztahovou poradkyní, mediátorkou a lektorkou. Zabývá se podporou rodičů v oblasti výchovy a porozvodové péče o děti. Potkáte se s ní např. na kurzech Škola lásky v rodině, Manželství podle čtyř ročních období čí Barevném podzimním toulání.

Adam Čajka

lektor, facilitátor
Adam má zápal pro transformaci konfliktů, zablokovaných či jinak náročných komunikačních situací. S chutí facilituje jednání, participativní práci, vede strategická plánování týmů či kurzy nenásilné komunikace. U nás se s ním můžete setkat právě na nich.

Monika Gasnárková

psycholožka, lektorka
Monika vychází z principů individuální psychologie, zaměřuje se na rozvoj a podporu rodičovských dovedností, budování vztahů mezi rodiči a dětmi. Pracuje již 20 let v pedagogicko-psychologické poradně, ale u nás se věnuje setkáním rodičů neklidných dětí.

Pavel a Tatjána Kopřivovi

lektorský pár
Manželé Tatjana a Pavel Kopřivovi jsou psychologové, spoluautoři přístupu a knihy Respektovat a být respektován. Tento koncept výchovy, komunikace, motivace a vztahů šíří od roku 1999 mezi rodiče, učitele a veřejnost. Jejich kurzy a semináře probíhají i v CPR Hodonín.

Ivana Mikušková

terapeutka, zapsaná mediátorka a supervizorka
Ivana má vlastní psychoterapeutickou a supervizorskou praxi, lektoruje kurzy pro pěstouny, pracovala v terapeutických komunitách. Setkáte se s ní při individuálních i párových terapiích, mediacích mezi páry.

Marta Kotková

dětská lékařka, lektorka
Marta mnoho let působí jako praktická dětská lékařka v Hodoníně. V CPR se s ní můžete setkat na přednášce "Tak se o mne starejte" v rámci předporodních kurzů. Je odborným garantem dětské skupiny Mateřídouška.

Pavel Mečkovský

lektor a rodinný poradce
Pavel s manželkou vychovávají tři syny. Své profesi se věnuje přes 15 let. Je součástí psychologické poradny Enganim a zakladatelem hnutí Společenství aktivních mužů. U nás ho potkáte na seminářích o výchově, roli otců v rodině, ... Některé z jeho přednášek jsou určeny výhradně mužům.

Kontaktujte nás

Budeme se vám věnovat s péčí.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů