Hledáme rodiny pro Koncert rodin 2025
Jste muzikální? Zpíváte si, když jste spolu? Pak hledáme přímo vás! Nenechte si svůj talent a rodinnou pospolitost jen pro sebe a přihlaste se na další ročník Koncertu rodin, který se uskuteční v neděli 23. 11. 2025. Nehledáme profíky – hledáme nadšence, kteří mají z hudby radost a ví, že nejcennější je, když jsme spolu. Do svého vystoupení můžete zapojit kohokoliv z rodiny nebo i z přátel, pokud by vám třeba chyběl doprovod… Těšíme se na malé i velké, děti, rodiče i babičky, prostě na všechny! Hlaste se co nejdříve na drevena@cprhodonin.cz
Jak akce probíhá?
Pro účinkující rodiny začíná akce hned po obědě, kdy mají prostor vyzkoušet si připravené vystoupení. Na zkoušce je přítomen také zvukař s aparaturou, abyste si to mohli vyzkoušet skutečně tak, jak to bude a také aby jej nezaskočilo žádné sólo či další změny. Vaše vystoupení by mělo být v ideální délce 10–15 minut. Letošní ročník se uskuteční nově v malém sále Kulturního domu Hodonín.
Pořadí účinkujících během koncertu budete vědět dopředu. K dispozici je šatna, ve které budete mít připraveno drobné občerstvení. V zákulisí je také některá z našich kolegyň, která je vám k diskuzici pro všechny dotazy. Připraven bude také dětský koutek se zázemím pro nejmenší.
Po samotném koncertě zveme všechny přítomné a především účinkující na společný raut s dalším doprovodným programem. V minulých letech šlo o krátký taneční workshop.
Pokud zvažujete svou účast, určitě nám dejte vědět na emailu drevena@cprhodonin.cz
Těšíme se na vás!