Manželé a páry

Potřeba milovat a být milován je v každém z nás. Možná stojíte na prahu manželství, nebo již spolu pevný pár nějaký čas tvoříte. A asi už víte, že o vztahy je nutné pečovat. Připravili jsme pro vás kurzy a setkání pro snoubence i manžele. Můžete ale také zapracovat na své osobnosti dočista individuálně. Pokud tyto nástroje nestačí, doporučujeme včas využít nabídku koučingu, poradenství či mediace v sekci Odborné služby pro rodiny s dětmi. Prozkoumejte víc:

Když ze dvou bude jeden

Pro snoubence

Našli jste toho pravého/pravou a chcete svůj vztah posunout na vyšší level - do manželství? Termín svatby se blíží, s výběrem menu či svatebních šatů vám neporadíme, zato s vámi budeme diskutovat nad tématy, která k manželství patří stejně jako prstýnky, polibky a květiny. O čem to manželství vlastně je? Jak sladit očekávání? Jak plnit přání a jak žádná nemít? Tuhle rozcvičku si zaslouží každý vztah.

Co si člověk odnese:

Hlubší poznání sebe i partnera, toho, o čem je manželství. Seznámíte se s dalšími páry a získáte i svého patrona pro chvíle prvních krizí...

Vztahy nejsou nikdy hotové

Pro manžele a páry

Jak to, že někomu láska v manželství vydrží a jiní se v něm trápí? Je krach vztahu něco, čemu se nelze vyhnout? Mají ti druzí zkrátka jen víc štěstí? Máte-li chuť tomu přijít na kloub, využijte nabídky kurzů a přednášek pro manžele a páry. Nemáte čas? O čas jde ovšem v partnerství nejvíc...

Co si člověk odnese:

Nové pohledy, praktické nástroje a povzbuzení do budování pevného vztahu. Také je možné, že se do sebe znovu zamilujete!

Zdravé osobnosti - zdravé vztahy

Pro dospělé

Málo platné, stojíme-li o lepší vztahy s druhými, nejefektivnější je zapracovat sami na sobě. Druhé nezměníme, můžeme však měnit sebe.

Co si člověk odnese:

Podněty pro rozvoj vlastní osobnosti.

  • Škola lásky v rodině - 4 online setkání
    25. 1., 8. 2., 15. 3., 12. 4. vždy od 16,00 do 18,30 hod., lektorka Milena Mikulková

Ráda vám poradí Lucie

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Přijďte se k nám podívat. Těšíme se na setkání…