Manželé a páry

Potřeba milovat a být milován je v každém z nás. Možná stojíte na prahu manželství, nebo již spolu pevný pár nějaký čas tvoříte. A asi už víte, že o vztahy je nutné pečovat. Připravili jsme pro vás kurzy a setkání pro snoubence i manžele. Můžete ale také zapracovat na své osobnosti dočista individuálně. Pokud tyto nástroje nestačí, doporučujeme včas využít nabídku koučingu, poradenství či mediace. Prozkoumejte víc:

Když ze dvou bude jeden

Pro snoubence

Našli jste toho pravého/pravou a chcete svůj vztah posunout na vyšší level - do manželství? Termín svatby se blíží, s výběrem menu či svatebních šatů vám neporadíme, zato s vámi budeme diskutovat nad tématy, která k manželství patří stejně jako prstýnky, polibky a květiny. O čem to manželství vlastně je? Jak sladit očekávání? Jak plnit přání a jak žádná nemít? Tuhle rozcvičku si zaslouží každý vztah.

Co si člověk odnese:

Hlubší poznání sebe i partnera, toho, o čem je manželství. Seznámíte se s dalšími páry a získáte i svého patrona pro chvíle prvních krizí...

Vztahy nejsou nikdy hotové

Pro manžele a páry

Jak to, že někomu láska v manželství vydrží a jiní se v něm trápí? Je krach vztahu něco, čemu se nelze vyhnout? Mají ti druzí zkrátka jen víc štěstí? Máte-li chuť tomu přijít na kloub, využijte nabídky kurzů a přednášek pro manžele a páry. Nemáte čas? O čas jde ovšem v partnerství nejvíc...

Co si člověk odnese:

Nové pohledy, praktické nástroje a povzbuzení do budování pevného vztahu. Také je možné, že se do sebe znovu zamilujete!

 • Manželství v síti
  6. 2. 2020 Lektorka: Karolína Pressová, Replug me
 • Manželské rande pod sítí
  9. 2. 2020 16.00 – 18.00
 • Manželství na dobré cestě II. - Síla komunikace
  12. 3. 2020
 • Inspiromaily - nenechte se lapit v síti
  Inspirace pro lepší vztahy 5x do vaší mailové schránky. Hlaste se do 10. 2.

Zdravé osobnosti - zdravé vztahy

Pro dospělé

Málo platné, stojíme-li o lepší vztahy s druhými, nejefektivnější je zapracovat sami na sobě. Druhé nezměníme, můžeme však měnit sebe.

Co si člověk odnese:

Podněty pro rozvoj vlastní osobnosti.

 • Respektovat a být respektován
  8.-9. 2.; 29. 2.-1. 3.; 4.-5. 4. 2020 Lektor: Tatjana a Pavel Kopřivovi

Divizna - podpora a poradenství v rodinných vztazích

 

Pro manžele, partnery a rodiny

Konflikty ve vztazích jsou normální. Není však dobré neshody zametat pod koberec, je potřeba je řešit. A když jsou problémy příliš veliké a nevíme si s nimi rady, je dobré vyhledat odbornou pomoc. Čím dříve se do toho pustíme, tím dříve bude hotovo. Než ten krajáč přeteče... Využijte poradenství, koučing, mediace nebo rodinné konference.

Když už se vztah přece jen rozpadá či rozpadl, můžete využít novou aktivitu Dětský průvodce rozvodem (rozchodem). 

Co si člověk odnese:

Pomůžete vztahu, na kterém vám záleží.

Chci další informace/chci se objednatO čem to je

Ráda vám poradí Lucie

Přijďte se k nám podívat. Rádi se s vámi setkáme…

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů