fbpx

Manželé a páry

Potřeba milovat a být milován je v každém z nás. Možná stojíte na prahu manželství, nebo již spolu pevný pár nějaký čas tvoříte. A asi už víte, že o vztahy je nutné pečovat. Připravili jsme pro vás kurzy a setkání pro snoubence i manžele. Můžete ale také zapracovat na své osobnosti dočista individuálně. Pokud tyto nástroje nestačí, doporučujeme včas využít nabídku koučingu, poradenství či mediace v sekci Odborné služby pro rodiny s dětmi. Prozkoumejte víc:

Když ze dvou bude jeden

Pro snoubence

Našli jste toho pravého/pravou a chcete svůj vztah posunout na vyšší level - do manželství? Termín svatby se blíží, s výběrem menu či svatebních šatů vám neporadíme, zato s vámi budeme diskutovat nad tématy, která k manželství patří stejně jako prstýnky, polibky a květiny. O čem to manželství vlastně je? Jak sladit očekávání? Jak plnit přání a jak žádná nemít? Tuhle rozcvičku si zaslouží každý vztah.

Co si člověk odnese:

Hlubší poznání sebe i partnera, toho, o čem je manželství. Seznámíte se s dalšími páry a získáte i svého patrona pro chvíle prvních krizí...

Vztahy nejsou nikdy hotové

Pro manžele a páry

Jak to, že někomu láska v manželství vydrží a jiní se v něm trápí? Je krach vztahu něco, čemu se nelze vyhnout? Mají ti druzí zkrátka jen víc štěstí? Máte-li chuť tomu přijít na kloub, využijte nabídky kurzů a přednášek pro manžele a páry. Nemáte čas? O čas jde ovšem v partnerství nejvíc...

Co si člověk odnese:

Nové pohledy, praktické nástroje a povzbuzení do budování pevného vztahu. Také je možné, že se do sebe znovu zamilujete!

Zdravé osobnosti - zdravé vztahy

Pro dospělé

Málo platné, stojíme-li o lepší vztahy s druhými, nejefektivnější je zapracovat sami na sobě. Druhé nezměníme, můžeme však měnit sebe.

Co si člověk odnese:

Podněty pro rozvoj vlastní osobnosti.

Ráda vám poradí Veronika.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Přijďte se k nám podívat. Těšíme se na setkání…