Kroužky a akce pro děti

V naší nabídce najdete kroužky pro ty úplně nejmenší děti (od novorozenců po batolata) i pro školáky. Cvičení, angličtina, kreativní workshopy i nárazové akce jako Drakiáda či Uspávání broučků. Věříme, že si u nás vyberete to pravé pro vás a vaše děti.

Potřebujete poradit? Obraťte se na koordinátorku programu!
Marie Markovičová, markovicova@cprhodonin.cz, 774 650 138.

LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR | pro školáky
od 9 let

NA TÝDEN PŘÍRODOVĚDCEM - to je název letošního příměstského tábora pro školáky, který se uskuteční 1. - 5. 8. 2022 denně od 8:00 do 16:00 v budově a na zahradě stacionáře Vlaštovka (Anenská 9, Hodonín). Vedoucí tábora jsou Markéta a Monika Ambrozkovy.

Účast na táboře je garantována vyplněním přihlášky a zaplacením tábora v plné výši.

LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - PŘIHLÁŠKA

FOLLOW YOUR DREAMS | podpůrná skupina pro mladé (14 - 18 let) z nestabilního sociálního prostředí

Celkem 6 setkání po dvou hodinách určených pro děti v pěstounské péči, v dětských domovech nebo s těžkým životním příběhem. Začínáme  8. 9. v 16:30, setkání budou vždy ve čtvrtek ve stejný čas.

Dospívání může být složitým obdobím plným obav, strachů a nejistoty, co bude dál. Někteří mladí mají nějakou rodinnou síť, na kterou se mohou obrátit, nedá se to však říci o všech. Každý účastník Follow your dreams má svůj příběh, kterým může obohatit ostatní členy skupiny a zároveň zde funguje prvek sdílení a vzájemné interakce.

Dva odborníci pracují s mladými dospělými na různých tématech, reagují i na aktuální naladění a potřeby. Témata se opírají o to, jak zvládat těžké a náročné situace, práce s emocemi, jak si najít pomoc, když cítím, že ji potřebuji, komunikace s druhými a další.

Informace: zalesakova@cprhodonin.cz, 602 632 943.

FOLLOW YOUR DREAMS | PŘIHLÁŠKA

BAREVNÁ NOTIČKA - letní příměstský tábor| pro děti od 4 do 6 let

Děti od 4 do 6 let zveme na Letní příměstský tábor Barevná notička, které´ý se bude konat v budově a na zahradě CPR Hodonín (Štefánikova 15) vždy PO - PÁ 8.00–16.00 v termínu 25. - 29. 7. Ostatní příměstské tábory pro předškolní děti už mají plnou kapacitu.

Účast na táboře je garantována vyplněním přihlášky a zaplacením tábora v plné výši.

Cena tábora při uhrazení do 31. 5. 2021 je 2 200 Kč.
Cena tábora při pozdějším uhrazení je 2 400 Kč.

Kapacita tábora byla naplněna.