Akce pro dospělé

Aktuální přehled akcí, přednášek a seminářů, které jsme pro vás připravili. Pokud je potřeba se na akci přihlásit, najdete u akce tlačítko ,,Přihláška." Čím dřív nám dáte vědět, že se chcete akce zúčastnit, tím lépe se nám bude daná akce organizovat. Doufáme, že si z naší široké nabídky zaměřené na rodinu vyberete a těšíme se na viděnou!

Potřebujete poradit? Obraťte se na koordinátorku programu!
Marie Markovičová, markovicova@cprhodonin.cz, 774 650 138.

Keramická dílna pro dospělé | 19. 5. od 15:30

Keramická dílna pro dospělé se uskuteční 19. 5. Přijďte si odpočinout u oblíbené výtvarné techniky a odneste si domů hotový výrobek, lekce je vhodná pro začátečníky i mírně pokročilé. Cena lekce je 250 Kč, těší se na vás lektorka Iva Lesová.

Přihlaste se do 17. 5. pomocí přihlášky níže.

Keramická dílna | PŘIHLÁŠKA

Cvičení po porodu| 20. 5. od 17:00

Těhotenství i porod představují pro ženské tělo velkou zátěž spojenou s fyziologickými změnami. Lektorka Jiřina Crlíková si pro vás připravila seminář zaměřený na cviky, které lze provádět po porodu a kterými si lze ulevit od bolesti v těhotenství. Podpořte své tělo v návratu do kondice!

Přihlaste se pomocí přihlášky níže do 18. 5.

Cvičení po porodu | PŘIHLÁŠKA

Průvodce výchovou | konzultace pro rodiče s lektorkou Soňou Tomíkovou

Ve čtvrtek 2. 6. se na vás těší lektorka Soňa Tomíková v Průvodci výchovou. Přijďte se poradit o situacích, které vás ve vaší rodině trápí, nemusíte na to být sami. Cena setkání je 80 Kč. 

Průvodce výchovou | PŘIHLÁŠKA

PROJEVY DĚTÍ S ADHD| středa 8. 6. od 17:00

Reakce dětí s ADHD na různé situace považuje jejich okolí často za nepřiměřené a neví, jak jim porozumět a jak na ně vhodně reagovat. Přijďte načerpat inspiraci, rady a tipy od zkušené lektorky Markéty Dobiášové, která své profesní zaměření spojila právě s pozitivní motivací neklidných dětí. 

Rodičovská skupina o výchově se uskuteční ve středu 8. 6. od 17:00 do 18:30, cena je 150 Kč/osoba, 200 Kč/pár. Přihlaste se přes přihlášku níže nejpozději v úterý 7. 6.

PROJEVY DĚTÍ S ADHD | PŘIHLÁŠKA

Průvodce výchovou | individuální konzultace pro rodiče s lektorkou Soňou Tomíkovou

Potřebujete se poradit o tom, co aktuálně řešíte při výchově svých dětí? Ocenili byste nezaujatý pohled na vaši situaci a nastínění možných cest, jak z toho ven? Po předchozí domluvě je vám k dispozici naše lektorka Soňa Tomíková - objednávat se můžete telefonicky na 737 832  333. Cena poradenství je 100 Kč/hodinu.