Děti a mládež

Pryč od mobilů, řeklo by se... Je čas zažít opravdové dobrodružství života. Tak neseď doma a pojď si to užít. Jak říká Kazma Kazmitch: "...tohle je život a nic víc už nebude". A začněme už od malinka, protože co se v mládí naučíš… No a trochu z jiného soudku je tu i nabídka pro školy... Mrkněte a vybírejte:

První kroužky pro prcky

Pro předškoláky

Jsi zvídavé dítě? Rád tvoříš? Tak přijď na Výtvarnou všehochuť! Rád cvičíš a skotačíš? Přijď na Cvičení s neposednými skřítky. Rád tančíš a posloucháš rytmickou hudbu? Máme pro tebe Veselé tanečky. A když tě zajímají cizí slovíčka a chceš se jich naučit ještě více, je tady pro tebe Angličtina. Rádi tě tu uvidíme.

Co si člověk odnese:

Něčemu se přiučíš, najdeš si nové kamarády.

Po škole bez nudy

Pro 6 - 18 let

Zažij nová dobrodružství a výzvy. Naše aktivity ti přinesou úsměv, pohyb, zručnost a prohloubí kreativního ducha. Tak si pojď užít svět kolem sebe a neseď doma jak pecka! Máme pro tebe několik možností, jak se zabavit po škole... Být eko a něco měnit u sebe či okolí v každodenním životě, to se můžeš naučit v programu Hravě pro přírodu zdravě. S kutilem Petrem, vyzkoušíš sílu kladiva, vrtačky a vše, co se skrývá pod názvem Kutilská dílna. Motivační setkání s Veronikou a Přemkem vykopne tvůj život do nebeských výšek. Mrkni na aktuální termíny, co pro tebe máme v nabídce.

Co si člověk odnese:

Motivaci k novým činnostem, přátele, nové dovednosti, které můžeš dále rozvíjet.

Prázdninová dobrodružství

Pro 3- 12 let

Ať si vaše děti prázdniny a další dny volna v průběhu školního roku po zásluze užijí :-). Každý rok na ně o letních prázdninách i těch kratších čekají vždy nová zábava, hry a zážitky, noví kamarádi. Šikovné ruce a tvořivé duše jistě potěšíme prázdninovými výtvarnými workshopy.

Co si člověk odnese:

Zábava po celý den, pohyb venku.

Dětský průvodce rozvodem

Pro 6 - 12 let

Prožíváš rozchod/rozvod rodičů? Jsi zmatený, nevíš, co tě čeká, a máš obavy? Přijď do skupiny mezi děti, které to mají doma možná podobně jako ty.

Skupinou tě bude provázet skřítek Emouš a jeho pomocníci Gábina s Tomášem. Pomohou ti se zorientovat v obtížné situaci doma. 

Jsou tu pro holky a kluky od 6 do 12 let (podmínkou je školní docházka). Setkávat se budete v úterý od 16.00 hod. na 1,5 až 2 hodiny. 

Těší se na tebe skřítek Emouš a průvodci Gábina a Tomáš.

Co si člověk odnese:

Ujištění, že v tom nejsi sám/sama, podporu, nové kamarády.

Chci se zeptatChci se přihlásit

Preventivní programy pro školy

Žáci 1. a 2. stupně ZŠ

Hledáte na míru šitý doplněk vaší výuky? Vybírejte z naší nabídky témat v programu Etické otázky každého dne. Můžeme tak společně s dětmi pracovat na osobnostním rozvoji, vzájemných vztazích. V bezpečném prostředí probrat rozvíjející se partnerské vztahy, sexualitu apod. Vybírat můžete dle věku a aktuálních potřeb.

  • I. Jak si poradit se životem (kdo jsem a jaký mám být) – rozvoj vlastní osobnosti
  • II. Člověk mezi lidmi – mezilidské vztahy
  • III. Na cestě za láskou – partnerské, manželské a rodinné vztahy
  • IV. Tudy cesta nevede (a tudy vede) – prevence sociálně - patologických jevů

Ráda vám poradí Gábina

Přijďte se k nám podívat. Rádi se s vámi setkáme….

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů