Děti a mládež

Pryč od mobilů, je čas zažít opravdové dobrodružství života. Jak říká Kazma Kazmitch:,,...tohle je život a nic víc už nebude". Nabízíme program pro děti, mládež i školy, tak neseď doma a pojď si to užít!

První kroužky pro prcky

Pro předškoláky

Ať už máte doma zvídavé dítko, malého sportovce anebo tvořílka, u nás najde v široké nabídce kroužků to pravé. Pro děti od 3 let letos nabízíme kroužek Pastelka, pohybové kroužky Rošťáci a Piruetka i Angličtinu pro nejmenší. Těšit se můžete i na nárazové akce jako je Drakiáda či Zahradní slavnost se skákacím hradem.

Co si člověk odnese:

Něčemu se přiučíš, najdeš si nové kamarády.

Po škole bez nudy

Pro 6 - 18 let

Zažij nová dobrodružství a výzvy. Naše aktivity ti přinesou úsměv, pohyb, zručnost a prohloubí kreativního ducha. Tak si pojď užít svět kolem sebe a neseď doma jak pecka! Máme pro tebe několik možností, jak se zabavit po škole... Být eko a něco měnit u sebe či okolí v každodenním životě, to se můžeš naučit v programu Hravě pro přírodu zdravě. S kutilem Petrem vyzkoušíš sílu kladiva, vrtačky a vše, co se skrývá pod názvem Kutilská dílna. Přihlásit se můžeš do Keramického workshopu či na pletení z pedigu.

Mrkni na aktuální termíny, určitě se najde něco, co tě bude bavit.

Co si člověk odnese:

Motivaci k novým činnostem, přátele, nové dovednosti, které můžeš dále rozvíjet.

Prázdninová dobrodružství

Pro 3- 12 let

Ať si vaše děti prázdniny a další dny volna v průběhu školního roku po zásluze užijí :-). Každý rok na ně o letních prázdninách i těch kratších čekají vždy nová zábava, hry a zážitky, noví kamarádi. Šikovné ruce a tvořivé duše jistě potěšíme prázdninovými výtvarnými workshopy.

Co si člověk odnese:

Zábava po celý den, pohyb venku.

Preventivní programy pro školy

Žáci 1. a 2. stupně ZŠ

Hledáte na míru šitý doplněk vaší výuky? Vybírejte z naší nabídky témat v programu Etické otázky každého dne. Můžeme tak společně s dětmi pracovat na osobnostním rozvoji, vzájemných vztazích. V bezpečném prostředí probrat rozvíjející se partnerské vztahy, sexualitu apod. Vybírat můžete dle věku a aktuálních potřeb.

  • I. Jak si poradit se životem (kdo jsem a jaký mám být) – rozvoj vlastní osobnosti
  • II. Člověk mezi lidmi – mezilidské vztahy
  • III. Na cestě za láskou – partnerské, manželské a rodinné vztahy
  • IV. Tudy cesta nevede (a tudy vede) – prevence sociálně - patologických jevů

Ráda vám poradí Julie.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Přijďte se k nám podívat. Rádi se s vámi setkáme.